Kozmetika

V našom salóne sa snažíme, aby každá kozmetická procedúra vykúzlila spokojný úsmev na tvárach našich klientov.

Ponúkame komplexné kozmetické služby:

 • Farbenie, formovanie obočia
 • Farbenie a trvalú rias
 • Hĺbkové čistenie pleti pre dámy aj pánov
 • Komplexné ošetrenia pleti
 • Depilácie voskom
 • Denné, spoločenské a svadobné líčenie
 • Špeciálne masáže tváre, krku, dekoltu
 • Mikromasáž očného okolia

Prednosťou nášho centra je kladenie dôrazu na výber kozmetických produktov, ktoré pôsobia esteticky ale hlavne liečebne. Ak vás trápi extrémne citlivá pleť, akné, psoriáza, atopický ekzém alebo vrásky, je návšteva nášho centra tým správnym riešením. Pracujeme s porfessionálnou prírodnou BIO kozmetikou Arkana.

him-centurm-fotka-12

STRONG LIFT THERAPY - maximálne vypnutie pleti

Objavte pocit vypnutej pleti s okamžitým liftingovým účinkom za pomoci dvoch foriem kyseliny hyaluronovej a aktívnych zložiek z goji.
Terapia je obohatená o jemnejší chemický peeling a kozmetickú masáž tváre krku a dekoltu.

GOJI a účinky na pleť:
Goji má preukázateľné omladzujúce účinky. Možno aj preto sa často označujú za pôvodcu čínskej dlhovekosti. Pravidelnou aplikáciou dochádza k povzbudenie bunkového metabolizmu, urýchlenie vzniku nových kožných buniek a zjemnenie pleti.

KYSELINA HYALURÓNOVÁ a účinky na pleť:
Najlepšia látka v kozmetickom priemysle pre hydratáciu pleti je kyselina hyaluronová. Preniká do pokožky a naviazaním vody sa rozvinie a pleť sa vypne. Vďaka tomu je považovaná za zázračnú zbraň v boji proti starnutiu pleti. Práve vďaka jej prítomnosti je pleť vypnutá a plná.

CHEMICKÝ PEELING a účinky na pleť:
Chemický peeling má priaznivý vplyv nielen na aknóznu, ale aj na mastnú pokožku. Po ošetrení v odstupe dní až týždňov dochádza k regenerácii povrchových vrstiev kože a postupnej obnove tvorby kolagénu v podkoží.
Strong lift je ošetrenie, ktoré využíva neuro peeling obsahujúci neurotransmitery v kombinácii s 30% kyselinou mliečnou. Spolu tak zabezpečujú vyhladenie brázd a zlepšenie napätia kože. Po ošetrení je viditeľné vyplnenie vrások, tzn. kyprý efekt pokožky. Samozrejme pridanie kyseliny hyalurónovej v nízkomolekulárnej aj vo vysokomolekulárnej forme dodáva hydratáciu a posilňuje liftingový účinok. Aktívna maska spevňuje mimické svaly, pasívne pôsobí na svaly tváre, zlepšuje metabolizmus a mikrocirkuláciu. Nenechajte svoju pleť ochabnúť!

Čítaj viac
1-kyslikove

HYDROSPHERIC THERAPY – Kyslíkové ošetrenie pleti

 Ako už vieme, voda je základ všetkého. Práve voda je nevyhnutná na správne fyziologické fungovanie a udržanie zdravého vzhľadu pleti.

Aquaporíny sú špeciálne proteiny, ktoré zodpovedajú za presúvanie vody do buniek kože a ovplyvňujú celkovú hydratáciu pokožky. Ich pokles znamená poruchy funkčnosti kože, prehlbovanie príznakov starnutia pleti. 

Použitím revolučnej rady kozmetiky, vďaka jej aktívnym látkam, dosiahneme „napitie“ pleti až do hlbších vrstiev kože. Tým sa pleť okamžite hydratuje, vypne a rozžiari. Toto ošetrenie súčasne zamedzuje agresívnym vplyvom pôsobenia slnečného žiarenia, jej vysúšaniu, tvorbe pigmentových škvŕn, praskaniu žiliek.

 

Ošetrenie je vhodné pre všetky vekové kategórie:

pre suchú a normálnu pleť,

 nedostatočne hydratovanú

pre tých, ktorí trávia čas v klimatizovaných alebo vykurovaných priestoroch

pred a po opaľovaní

vhodné doplniť o ošetrenie krku a dekoltu

Ošetrenie je vhodné pre všetky vekové kategórie:

 • pre suchú a normálnu pleť
 • nedostatočne hydratovanú
 • pre tých, ktorí trávia čas v klimatizovaných alebo vykurovaných priestoroch
 • pred a po opaľovaní

 vhodné doplniť o ošetrenie krku a dekoltu

Doprajte si okamžitú a hĺbkovú hydratáciu s týmto ošetrením, ktoré je spojené s kozmetickou masážou a enzymatickým peelingom. Výsledkom bude upravené ph pokožky, posilnenie ochrannej bariéry, zlepšenie štruktúry kože, oneskorenie vrások. Suchý typ pleti je veľmi náchylný na tvorbu vrások, najskôr mimických a neskôr stareckých, preto kyselina hyalúronová je veľmi obľúbená a využívaná v kozmetike. Aktívne zložky v Hydrospheric therapy ju prepravia hlboko do pokožky a dosiahne dlhotrvájúci účinok. Dôležité je tiež spomenúť, že hydratácia je vhodná aj na mastnú pleť. Aj keď sa prirodzene premasťuje často je dehydrovaná a zbytočne zvyšuje produkciu mazu a rozširujú sa póry. Správna dávka hydratácie je teda vhodná pre každý typ pleti. Odporúčame doplniť ultrazvukom.

Čítaj viac

LACTOBIONIC THERAPY – Špeciálne ošetrenie s kyselinami

Séria kozmetických prípravkov obsahujúcich čistú kyselinu laktobionovú s vysokou koncentráciou 10% a 15%, má silný upokojujúci, protizápalový, hydratačný účinok a neutralizuje voľné radilály. Vitamín A reguluje obnovovací proces a zrýchľuje regeneráciupleti. Vitamín C prispieva k výraznému spevneniu cievok, rozjasneniu pigmentových škvŕn, stimulácii produkcie kolagénu 

Ošetrenie sa odporúča pri:

 • suchej a dehydrovanej pleti,
 • zrelej pleti s vráskami,
 • citlivej pleti s povrchovými cievkami,
 • s pigmentovými škvrnami,
 • pleť s akné rosacea,
 • pleť so seboroickou dermatitídou, 
 • po chemických pílingoch, mikrodermabrazii, laseroterapii,
 • po ošetrení retinoidami a steroidmi.

Vhodné doplniť o ošetrenie krku a dekoltu. Ošetrenie sa robí po celý rok.

Vyššia rada kozmetiky je výnimočná tým, že je vhodná pre pleť, ktorá zle reaguje na kozmetické prípravky. Hlavnou zložkou je kyselina lactobionová, získaná z laktózy, pôsobí ako zvlhčovač, antioxidant a pleť veľmi výrazne upokojuje. Má mierny exfoliačný účinok, preto je vhodná na olupujúcu sa alebo šupinatú pokožku. Je to tiež ošetrenie, ktoré odporúčame po chemickom peelingu alebo pri rosacei. Pri tejto terapii sa vykonáva kozmetická masáž, taktiež sa dá kombinovať aj s ultrazvukom na zvýšenie účinku aktívnych zložiek.

 
Čítaj viac
him-centurm-fotka-14
4-unitone-detox

UNITONE DETOX THERAPY - Detoxikačná terapia vyrovnávajúca sfarbenie a rozjasňujúca pigmentové škvrny

Novátorská dvojfázová dermokozmetická terapia:

1. Fáza reguluje každodennú rutinu pokožky a chráni proti smogu a elektrosmogu. Ochranný systém narúša oxidačný stres, akumulácia toxínov, nedostatočný spánok a zníženie hladiny melatonínu. 
2. Fáza je terapia určená na vyrovnávanie sfarbenia a odstraňovanie pigmentových porúch rôzneho druhu. Kyselina tranexamová je najnovším objavom v boji proti pigmentovým škvrnám, spôsobenými hormónmi, zápalmi a slnkom. 


Určená pre tých ktorí:

– pracujú a trávia veľa času pred zariadeniami (počítače, tablety, telefóny – elektrosmog)
– sú vystavení často stresu
– trpia nedostatkom spánku 
– často cestujú 
– pracujú na smeny
– žijú v meste
– trpia nerovnomerným sfarbením pleti, pigmentovými škvrnami a fotostarnutím

Udržujte fit aj svoju pleť prostredníctvom tejto terapie, ktorá umožňuje prispôsobiť sa individualite vašej pokožky, či je mladá, citlivá, zrelá, vystavená stresu… V postupe ošetrenia sa využívajú dve fázy na dosiahnutie požadovaného efektu. Základom 1. Fázy je eliminovať voľné radikály, vytvoriť štít pred ďalšou kontamináciou. V 2.fáze sa pokračuje v rozjasnení a oživení pokožky vhodne zvoleným ošetrením z našej rady kozmetiky ARKANA. Terapia sa vykonáva samozrejme aj s masážou tváre. Je tiež vhodné doplniť ultrazvuk aj pri tomto ošetrení. Pravidelnosť v odbornej starostlivosti o pleť je dôležitá, totiž pleť si pamätá nielen nepriaznivé účinky, napr. žiarenie slnka alebo smog, ale aj našu pozornosť za čo sa nám odvďačí.

Čítaj viac

ACNE OUT THERAPY – ošetrenie pre pokožku s akné

(odlíčenie, peeeling, zmäkčenie, hĺbkové čistenie pleti, maska, sérum, ultrazvuk, krém)

Špeciálna terapia  pre pleť s akné, mastná a zmiešaná pleť, rozšírené póry, znečistená pleť .

Využíva synergické pôsobenie jedinečných aktívnych látok, akými sú čistá kyselina šikimová, kyselina salicylová a Affi pore TM – výťažok z listov Barosma betulina.  

Kyselina šikimová má výrazný antibakteriálny a antimykotický účinok, odblokuje otvory mazových žliaz. Kyselina salycilová  očisťuje póry, predchádza vzniku nových vyrážok akné, urýchľuje hojenie zmien a podráždení. Olej z čajového stromu – antibakteriálny účinok, antivírusový, proti zápalom, svrbeniu, mierne analgetický, výrazne upokojuje prejavy akné.

Klasické hĺbkové čistenie pleti je potrebné pre pleť avšak zanecháva ju mierne podráždenú, začervenanú, dlhšie sa zotavuje, doznievajú zápalové procesy. ACNE OUT THERAPY je preto pomocníkom pre pleť, tým že spája liečivé zložky s ultrazvukovou vlnou, ktorá už sama o sebe regeneruje poškodené tkanivo, zmenšuje opuchy, ktoré bývajú hlavným zdrojom bolesti pri zápaloch.  tiež pôsobí na rozpínanie kolagénu, čo je užitočné pri zmenšovaní jaziev a vrások.

Čítaj viac
akmi2-1200x800

Prezrite si kompletný cenník